Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ez milyen növény az alján? (link)

Ez milyen növény az alján? (link)

Figyelt kérdés
Ártalmas lehet egy bettára??? [link]
2013. jan. 10. 21:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A bettát nem zavarja de azt garantálom hogy nem fog meg maradni! :( Se co2 se táptalaj se lötyi sőt még a világítás is gyenge!
2013. jan. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

nekem volt parvulám.

Co2 nélkül, easylife profito és carbo valamint 0,5W/L fény alatt nőtt, mint a gomba. viszont a gyökerei annyira magasan voltak, hogy ahogy elúszott fölötte az egyik sziámi algázóm, máris kirepül szegény. és így szépen lassan a belső szűrőmben végezték...szóval végül fogtam és kidobtam mindet, mert csak gond volt vele :)

pedig már szép gyepszerűen benőtte, egyedül hosszra volt még rövid, mert olyan fél centisek voltak a friss hajtásai...

2013. jan. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
kihagytam, hogy van táptalajom :)
2013. jan. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ha szabad tanácsolnom valamit. (igaz, nem a növénnyel kapcsolatban, azt már leírták előttem)


Ha ilyen akváriumot akarsz, innen rendeld: [link]


6000ft-ot spórolsz, és még ingyen ki is szállítják.


Ja, és 11W van felette, nem 9. Elviekben elég lehet microsorium-nak, és cryptocoryne-nak is. Nekem 1 éve ezek vannak egy pont ilyen szettben, táp nélkül, és bőven elvannak, szépek, semmi bajuk. Mellettük még jávai moha van.


Ha pedig gyepet akarsz, próbálkozz meg a riccia-val, bár az kérdéses, hogy megmarad-e. Így tudsz belőle gyepet csinálni: [link]

Én ezt mostanában tervezem megcsinálni.

2013. jan. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
húú ezt köszönöm szépen utolsó :))) ja és ezt az aksit akartam megvenni :DD innen :DDD
2013. jan. 11. 17:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!