Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 63x50 cm-es 3d hátteret nem...

63x50 cm-es 3d hátteret nem tudsz valahol?

Figyelt kérdés
Olyat ami nem olyan nagyon drága. Nem baj ha nagyobb, le tudom vágni, csak 50cm magas kéne.
2013. jan. 13. 17:15
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Vagy műsziklát háttér helyett két oldalra.

Bár lehet hogy nem rakok bele semmit :)

2013. jan. 13. 18:01
 2/15 YourDestiny ***** válasza:

És hogy ha 50x50-es kockából raknád össze a hatvanat, mint itt a Slim Rock Modul (kicsit lejjebb)?


[link]


Csak az már úgy ugye drága. De van nagyobb is, 60x60-as talán. Amit levágsz fentről, azzal kiegészíted a 3 centit. De mondjuk nekem az is tetszik, mikor csak a háttér fele van kihátterezve. Ilyen hullámalakban leégetik a felét vagy negyedét...

2013. jan. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Aha, köszi.


Az nekem is tetszik. Nem tudtam, hogy égetik.

De jó ötlet, mert sima hungarocell lapot égettem már öngyújtóval és az is behorpadt.


Csak azért kéne háttér, mert összeragasztottam egy akváriumot, lapokból, és a hátsó lap éleit sikeresen összekentem 1 centi vastagon FBS-el. Szóval ronda lett és el kéne takarni valamivel.

Az első lap viszont kivételesen jól sikerült.


Még nem töltöttem fel vízzel. Hátul biztos nem fog folyni, ott nagyon vastag a ragasztó, de ha kiderül, hogy elöl folyik, akkor fejbelövöm magam.

2013. jan. 13. 18:57
 4/15 YourDestiny ***** válasza:
Hát amíg próba alatt van, addig utána tudsz húzni ragasztóval. Feketével kented össze, hogy olyan ronda? Mondjuk nekem átlátszóval is sikerült már egyszer elrondítani valamit :)
2013. jan. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 YourDestiny ***** válasza:
És hogy ha csinálnál abba a ronda sarokba egy sarok matten szűrést? Elég magas az akvárium, nem kéne nagy alapot elvennie.
2013. jan. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 YourDestiny ***** válasza:
Tudom, az se a legszebb, de vannak egész pofás, ötletes megoldások.
2013. jan. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Fehérrel kentem.

Jah, végülis azt is lehetne.

2013. jan. 13. 19:19
 8/15 A kérdező kommentje:

Nem tudom még hogy mi lesz vele.


Arra gondoltam, hogy a gébemet rakom bele, annak meg nem kell sok víz, csak olyan 15 centi. Eléggé félek, hogy az én ragasztásom szét fog esni. Ha kevés víz van akkor talán nem.


Nem tudom, mert még sose ragasztottam akváriumot. Csak most először. Végülis sikerült azért valamennyire, de nem nagyon bízok benne, hogy elég erős vagy valami.

2013. jan. 13. 19:23
 9/15 _.-Akv-._ ***** válasza:
Miért nem ragaszttattad üvegessel? Szerintem nem lett volna olyan drága :)
2013. jan. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 YourDestiny ***** válasza:
Hát hátra vághatsz ilyen vékony két centiméter széles üvegcsíkot, és függőlegesen beragasztod. Akkor betonbiztos. Elöl... elöl is lehet, az oldalához ragasztod a csíkot, és szemből meg olyan lesz, mintha dupla üveglap lenne :)
2013. jan. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!