Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Honnan tudnék szerezni 85cm-es...

Honnan tudnék szerezni 85cm-es 39W-os fénycsövembe lámpatestet vagy foglalatot? Igazából lámpatest kellene amivel már nem kellene bajlódnom, csak betenni a fénycsövemet. Nálunk nem lehet kapni.

Figyelt kérdés
2013. jan. 15. 19:54
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Ezeket a kis csík foglalatokat nem nehéz bekötni.

Csak egy drót kell rá, amit bedugsz a konnektorba.

Csak van valami ismerősöd aki megcsinálja. Kb 2 perces munka.

2013. jan. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

[link]


Mármint ezeken a fajtákon nem szokott lenni drót.

Tehát kell venni egy hálózati kábelt is hozzá.

Olyat bármelyik lámpaboltban, vagy műszaki boltban is árulnak.

2013. jan. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 YourDestiny ***** válasza:
Viszont ezeket, pl. a sínt, amit hable is linkelt, bele kell építeni valamibe, mert a fény nagy része így elszáll felesleges irányba. Amúgy drága lesz.
2013. jan. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Akkor összeírnád hogy mi mindent kell vennem hozzá? Pontosan légyszi, mert egy ,,nő,, veszi meg:)
2013. jan. 15. 21:03
 15/19 anonim ***** válasza:

Hát ahhoz a fajtához amit én linkeltem csak egy hálózati kábel = drót kell, amit a falba tudsz dugni. Semmi más.


De akár egy olcsó hosszabbítót is vehetsz valamelyik 100 Ft-os boltban, és levágod róla a drótot és rákötöd azt.

Az is ugyanaz végülis.

2013. jan. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ne rakj idéző jelbe olyat hable-nak hogy ˇnőˇ mert ha jól tudom ő is egy hölgy! :DD De lehet nagyon téves infókat kaptam! xD
2013. jan. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Nő vagyok, de gyerekkoromban szerettem forrasztani.

Csomó Urbán elektronikás panelt összeraktam, mert az nekem jó játéknak tűnt. Volt alkonykapcsoló, gitártorzító, erősítő, meg minden hülyeség. És ha ezek működtek, akkor örültem. Segítségnek meg volt néhány kandós haverom, és ők vágták mindig a témát, amiket kérdeztem tőlük.

2013. jan. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
És ha a nőies dolgokról van szó, akkor barátom jobban főz nálam :D
2013. jan. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Köszi hable. Tudok is venni olyan lámpatestet amit belinkeltél és csak kábel kell hozzá, de nálunk csak olyan van ami 20w-ot bír el max, a fénycsövem meg 40w. Persze a boltban állítják hogy jó lesz az, csak vegyem meg...
2013. jan. 16. 20:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!