Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Melyik boltban van nagyobb...

Melyik boltban van nagyobb kínálat vízinövényekből?

Figyelt kérdés

Aquadepo, vagy Vadon? (Teréz krt)


A Greenaqua-t ne írjátok, a növényeim nagy része tőlük van, de most nincs kedvem 3 órát utazni egy cserép növényért:)


Amúgy ez az aki, kellene valami magasabb háttérnövény:

[link]


2013. jan. 18. 09:01
 1/4 anonim válasza:

én neten rendelem, 2 napon belül megjön.

[link]

semmi bajuk nem lett, 2éve megvan az akv., azóta szépen megnőttek a növények.

2013. jan. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Platypus ***** válasza:

A vadonban elég jó a választék, és van CO2-ős tárolóakváriumuk a kényesebb növényeknek.



Egyébként szép az akváriumod. Még nagyon friss, de látni benne a lehetőséget. Mi a másik moha a Fissidens mellett?

2013. jan. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is a vadonra szavazok.
2013. jan. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Platypus: Köszönöm:) Holnap lesz 4 hetes az aki, ezt múlt héten fotóztam. A középső ágon fissidens moha van, tőle jobbra, balra, és alatta karácsony moha (Vesicularia dubyana Christmas)


Murr: Neked is köszi! Az Aquadepo-ban már voltam, de ott nincs olyan nagy növény kínálat. A vadon kínálatát csak facebookon láttam, de az alapján jobbnak tűnt.

Na akkor ma du. elmegyek :)

2013. jan. 18. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!