Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Red cherry mellé milyen nem...

Red cherry mellé milyen nem nano halakat lehet berakni egy 60 literes akváriumba?

Figyelt kérdés

2013. jan. 18. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:
2013. jan. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 YourDestiny ***** válasza:
NEM nano halból NEM nagy a választék. A szivárványos guppi nem nano.
2013. jan. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezeket az ún. "nano" halakat csak azért sztárolják, mert nem bántják a garnéla ivadékokat, nagyon kicsik és cukik, újak, ezért is nagy az érdeklődés utánuk, evégett drágábbak is mint egy 50 éve tartott guppi, vagy egy 30 éve tartott neonhal, nano akváriumban is tarthatók, amikből a kereskedők hatalmas hasznot húznak, és mivel ritkák, lehet velük villogni.

Ettől függetlenül nekem is nagy kedvenceim a Borarasok, a Microrasbora Galaxy, és a hasonló kis halacsák.


De témára visszatérve, neonhal méretű halak mellett tarthatóak, de stressznek lesznek kitéve, ami nem igazán jó. A kifejlett egyedek guppikkal működőképesek még de ebben nem vagyok bittos.

2013. jan. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, bocsi elnéztem a kérdést. Azt hittem nano-t akarsz, még1-r bocs.
2013. jan. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
marginatus-t
2013. jan. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!