Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mik ezek az élőlények az...

Mik ezek az élőlények az akváriumomban?

Figyelt kérdés

1 hónapos az aki, és tegnap vettem észre, hogy hajszál vékony, fél centi hosszú kukacok úsznak a vízben.

Ma pedig azt, hogy nagyon nagyon apró valamik is vannak a vízben. A vasfán, talajon... A mozgásuk a vízibolhára emlékeztet, nagyon gyorsan mozognak, hirtelen irányváltoztatással. Kb. akkorák, mint egy homokszem. (sötét a talaj, és azon elég jól látni őket)


Amano garnélák, és törpe szívóharcsáim vannak, vízminőség rendben, a szűrés megfelelő.


2013. jan. 19. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Jó lenne egy fotó.
2013. jan. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
planária?
2013. jan. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A kukacok olyanok mint a tubifex, csak sokkal vékonyabbak, és kisebbek. Erre azt mondták, hogy induló akiknál előfordul, elvileg maguktól eltűnnek majd... A planária tudtommal az üvegen mászkál. Ezek a vízben úszkálnak.


A pici valamik most jobban zavarnak. Képet megpróbálok csinálni, de annyira kicsik, hogy szerintem lehetetlen. mint a kis ugráló homokszemek.

2013. jan. 20. 14:47
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt hiszem rájöttem, azok a kis ugráló valamik pedig kagylósrákok...
2013. jan. 20. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!