Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Van egy 100 literes akváriumom...

Van egy 100 literes akváriumom több mint 20 éves, kb 20 évvel ezelőtt 3 évig volt terhelve, utána mostanáig pihent a padláson megtöltöttem, berendeztem most attól félek, hogy elreped, mert már nem bírja a nyomást, és szétrobban, szerintetek?

Figyelt kérdés
mit tegyek ,hogy megnyugodjak?
2013. jan. 20. 18:39
 1/5 _.-Akv-._ ***** válasza:
Kend át a ragasztásokat akváriumragasztóval.
2013. jan. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kéne csinálni egy próba feltöltést valami biztonságos helyen.

Ha pár napot kibír feltöltve, akkor szerintem még jó.

De amúgy valószínűleg jó.

2013. jan. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

hát már 2 hónapja fel van töltve egy hete eresztett akkor kívülről nyomtunk rá ragasztót most úgy tűnik ,hogy jó

de az érdekelne hogy szerintetek az üveg elrepedhet e karcolások vannak rajta de nem vészes, vagy inkább a ragasztás necces ?

2013. jan. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 YourDestiny ***** válasza:
Az üveg miért repedne el? A ragasztó öregedhet el, 20 év nem kis idő. Én minimum áthúznám szilikonnal a belső sarkakat.
2013. jan. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az üveg nem reped el. régen is úgy tervezték az akváriumot, hogy a nyomást kibírja az üveg. viszont a ragasztás elöregedhet ennyi idő után.
2013. jan. 21. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!