Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az akváriumom felett Resun...

Az akváriumom felett Resun 60cm-eslámpa világit. Az a gondom, hogy elhasználódott a lámpatestbe lévő fényterelő alu. Fólia. Hol lehet ilyet vásárolni?

Figyelt kérdés
2013. jan. 22. 19:34
 1/5 YourDestiny ***** válasza:
Megmattult? Besárgult? A gyári nem használódhatott el, mert az nem alufólia. Az alufólia nem jó ilyen célre. Az a tükörfényű papír méregdrága. Én a tetővilágításba tükörfényű öntapadós tapétát ragasztottam, az időtálló. Akár papírosban is veszel.
2013. jan. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Inkább a fénycső használódik el, nem a fényterelő.

Ha a fényterelő bevízkövesedik, töröld át ecetes szivaccsal, öblítsd le vízzel, és megint fényes lesz.

A fénycsöveket pedig évente illik cserélni.

Fényterelőnek öntapadós fólia is jó, vagy hőtükör lapok, (obi, praktiker) 2 oldalas ragasztóval lehet felragasztani.

2013. jan. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 YourDestiny ***** válasza:
Szerintem pedig még mindig nem kell évente cserélni a fénycsövet, ha az egy, az utóbbi néhány évben vásárolt fénycső. :)
2013. jan. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mylar fólia
2013. jan. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2013. jan. 25. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!