Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ezek milyen fajta halak?

Ezek milyen fajta halak?

Figyelt kérdés

1. :1-2cm-es,narancssárga csíkok vannak az uszonyában,egy nagy fekete csík a hal második felében,belül fekete kívül fehér a szeme.sajnos nem tudok képet feltenni.


2.:Hasonlít rá de picit nagyobb mint az 1. , átlátszó picit:látni a gerincét, a szerveit,a felső uszonya fekete a farokuszonya és a alsó uszonya pedig narancssárga neki is ugyanaz a szeme 100%-ig.


Lécci segítseket....



2013. jan. 27. 12:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Így nem tudom, esetleg...

[link]

[link]


De itt nézz szét:

[link]

[link]

2013. jan. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen ez az a második köszy köszy köszy és ez egy pár vagy nem?
2013. jan. 27. 12:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy-egy hal van a képeken, nem tudom, milyen párról beszélünk?
2013. jan. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát hogy amit leírtam 2 halat az egy pár ?mert picit hasonlítanak csak egyik nagyobb stb
2013. jan. 27. 13:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha ugyan arról a fajról van szó, akkor sem beszélhetünk párról, mert ezek rajhalak, tehát ha az egyik hím, a másik nőstény, akkor sem állnak össze. Belőlük 8 db-ot kell tartani minimum, 70 liternél nagyobb akváriumban.
2013. jan. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!