Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 90cm-es armatúra 80 cm-es...

Csejani kérdése:

90cm-es armatúra 80 cm-es akváriumra mennyire hülye ötlet?

Figyelt kérdés
Konkrétan ezen gondolkozok : [link] Php/odyssea-t5-dual-lampa-dp-90100-2x39w-p-9776
2013. jan. 27. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem gáz, rá lehet hackelni.
2013. jan. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
elnézést rosz a link ez a jó: [link]
2013. jan. 27. 18:46
 3/5 Surtessphoto válasza:
Nem gáz,én is így használok 2x39W-ot,ne aggódj,jó lesz!
2013. jan. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És ezt az armatúrát a lábaival hogy rakjátok rá az aksira? Meg lehet hajlítani a lábait, nem törik túl könnyen?
2013. jan. 27. 19:41
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem 80 centi széles 200 literes akvin, a 4x24 wattos lámpa van. Ez a lámpa csak 60cm hosszú nagyjából, és kihúzott lábakkal pont jó az akváriumra. Mintha rá szabták volna. Engem nem zavar, hogy kétoldalt nem süti az üveget, így legalább nem lesz zöldalgás az üveg.



Ha te ezt a hosszút rakod rá, akkor ne használd a lábát, csak a lámpát keresztbe dobod az akváriumra és kész.


A lábait nem fogod tudni hajlítgatni, annyira nem gyenge. Meg hova hajlítanád, be a lámpa alá? Áh, az hülye ötlet.

2013. jan. 28. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!