Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Elvan egyedül? (? )

Elvan egyedül? (? )

Figyelt kérdés
lesz bettám 1 3ol-es aksiban... lesz növény minden egyéb és csak ő lesz egyedül... Ellesz magában vagy kell neki társ esetleg édesvízi garnéla.. vagy megenné őket.
2013. febr. 1. 18:41
 1/8 YourDestiny ***** válasza:
El van egyedül. A másik bettát kinyírná. A garnélát se tenném mellé. Néha-néha tükrözhetsz neki egy pár percig. Ha látja magát, akkor játssza majd a Janit, feszegeti az úszóit, hogy hé, ki a bánat vagy te meg mit akarsz. Viccen kívül.
2013. febr. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A betta egyedül is tartandó, és csak stresszelné a garnikat. Szóval elvan ő magában. Milyen szűrőd lesz?
2013. febr. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

[link] egy ilyen szettet rendelnék neki... plusz egy 15 w lámpát fölé és növényeket...

meg talán talaj melegítőt , de mivel az ültetős növényeknek nem olyan jó stem az nem lesz,....

2013. febr. 1. 18:52
 4/8 YourDestiny ***** válasza:
Egy bettának elég a szűrés. Nekem is pont ilyen méretű a nanom, bruttó 31,5 liter. Viszont a lámpa nem 15 Wattos szerintem. Vagy külön rendelted? A leírásban az van, jár hozzá a lámpa.
2013. febr. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Elvan egyedül.

Nálam sepregető garnélákkal vannak egy helyen, nincsen probléma.

2013. febr. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
csak 11 w-s a lámpa de külön veszek majd neki...
2013. febr. 1. 19:00
 7/8 anonim ***** válasza:

Elvan egyedül. A garnélát valószínűleg bántaná. Halakkal társítani meg csak nagyobb alapterületű akváriumban lehetne.


Te viszont tudod szórakoztatni. Ingerdús környezet, változatos táplálék, interakció veled, stb.

2013. febr. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

igen :) teljesen jól el lesz egyedül is :)


és ahogy az utolsó írta, te is tudod szórakoztatni :)


az is jó, ha időnként átvariálod a helyét. máshova rakod a díszletet. átülteted a növényeket. ilyesmik :)


de pl az én guppijaim nagyon barátságosak és ha benyúlok akkor az ujjaim között úszkálnak :) szerintem így játszanak vagy nem tudom :) de láthatóan élvezik.

a serpalazacaim pedig követik a kezem az akváriumban...libasorban :)


szóval lehet játszani a halakkal is bár közel sem olyan interaktívak, mint pl a szőrös állatkák :)

2013. febr. 2. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!