Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Teknős megenné maga körül a...

Teknős megenné maga körül a díszhalakat?

Figyelt kérdés

2013. febr. 2. 00:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. febr. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
meg
2013. febr. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ékszerteknősők ragadozók, megeszik.
2013. febr. 2. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg igen. Én is akartam régen pár halat a teknőseim mellé, de azt mondták az állatkereskedésben, hogy még a nála nagyobbakat is megpróbálná "megrágcsálni"... (Azt tudtam, hogy kishalakat eszik.)
2013. febr. 2. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mint a sicc.
2013. febr. 2. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én mondjuk látnék benne fantáziát. Csinálnék egy laposabb kb 30centi magas akváriumot,de legalább egy méter széleset, az egyik felét úgy rendezném be mintha part lenne, a másikat pedig hagynám a halaknak. középen pedig elválasztanám egy hálós valami anyaggal, plexivel, vagy ráccsal. Úgy hogy a halak könnyedén járjanak, de a teknős ne tudjon átmenni. Természetesen így is fogynának a halak, de sokkal több esélyük lenne.
2013. febr. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kerti tóban nem.
2013. febr. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!