Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ez így jó? 200 literes aksiba...

Ez így jó? 200 literes aksiba jó lesz?

Figyelt kérdés

Szűrők 200 literes aksiba !

belső: [link]

külső: [link]


2013. febr. 5. 18:36
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
azért sok növényem lesz igen de most még lényegében most sem jutottam előrébb csak abban hogy megtudtam helyesen írtam :D
2013. febr. 5. 19:58
 12/22 A kérdező kommentje:
ja meg sok hal is ( nem rengetek de azért lesz ) szal népesítve lesz
2013. febr. 5. 20:03
 13/22 anonim ***** válasza:

A halak létszámát csekély mértékben befolyásolja a szűrés, a térfogat annál inkább.

200 liter az 200 liter, ha 600 literes szűrőakváriumot csinálsz hozzá, akkor is csak 200 literre való halakat tehetsz bele.

A növényeknek meg nem csak a mennyisége számít, hanem a fajtája is, milyen gyorsan nő.

Az meg világítás függő.

Mondjuk akkor azt mondom, hogy 0,5 w/l alatt elég ez a szűrés.

Ha erősebb fény lesz, vagy kisebb testű sügérek, nagyobb gurámik, akkor nagyobb külső kell.

2013. febr. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
tehát? :D
2013. febr. 5. 21:23
 15/22 anonim ***** válasza:

Milyen tehát? Nem érted? Nem tudhatjuk, pontosan milyen akváriumod lesz, nem tudunk mindent a szádba rágni. Vagyis már megtettük, csak nem fogod fel.


Milyen növényeket fogsz tartani? A három kép alapján körülbelül mennyit tervezel bele?

Kevés:

[link]

Közepes:

[link]

Sok:

[link]


Mennyi és milyen halat akarsz tartani?


Hány watt világításod lesz, mivel és mennyit akarsz tápozni?


Amíg ezeket nem mondod meg, nem tudjuk megmondani az egész alapját, a motorját a dolognak.

2013. febr. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
sok! halak vitorlás , neon , eleven szülök kb 30 hal , világítást még nem tudom
2013. febr. 5. 21:45
 17/22 _.-Akv-._ ***** válasza:
33%
30 elevenszülő, neonok, vitorlások, mg gondolom még valamit szeretnél. Sok lesz.
2013. febr. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
ja félreértelmezted összesen 30 vagy max 40
2013. febr. 5. 22:34
 19/22 anonim ***** válasza:
Akkor tényleg válassz eggyel nagyobb külső szűrőt. Bár még nagyon átgondolatlannak tűnik az egész, készülj rá még pár hetet, olvass egy kicsit.
2013. febr. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
figyelj átgondolatlannak ? én nem tudom átgondolni , mert változhat a kialakítás lehet hogy kevés növény lesz lehet hogy nem nem tudom megtervezni mert ismerem magam és tudom hogy változni fog :D szal ... :D
2013. febr. 5. 22:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!