Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 180 literes aksiba 1100...

180 literes aksiba 1100 l/órás Külső szűrő mellé feltétlenül kell külső szűrő is?

Figyelt kérdés

Meg még lenne két kérdésem:

-sziámi harcoshalat semmiképp sem lehet más halakkal tartani?

18 literes aksi elég "szülő akváriumnak"?


2013. jan. 16. 13:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Minek két külső szűrő? Ha belsőt akartál írni mellé akkor nem kell.

_sziámi mellé ha nőstény olyan halakat lehet telepíteni amik békén hagyják, nem csipkelődőseket. Ugyanis előszeretettel csipkedik a nagy uszonyát. És a sziámi csak akkor harcos ha két nőstény van betéve egy aksiba és csak egymással verekednek egyébként tök nyugis hal.

18 liter elég szűlő ill. karantén aksinak.

2013. jan. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 bamboochatheone ***** válasza:
Kell a belső is mert a külső nem csinál elegendő áramlást hogy összeszedje a mulmot. Egy 1000-1500 liter/órás már elég.
2013. jan. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! A sziámi harcoshalnál hímre gondoltam. Igen, belső szűrőt akartam írni :-) A belső szűrőt csak azért kérdezem, mert van, csak ha nem muszáj nem feltétlenül növelném a villanyszámlát. :-)
2013. jan. 16. 14:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy belsőszűrő működése nem fogja az égbe emelni a villanyszámládat :)Szerintem havi kb 1000 ft-tól ne múljon semmi.
2013. jan. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
180 literesbe már lehetne egy hím bettát más halakkal is tartani, de alaposan olvass utána, hogy milyen fajokkal fér meg. És legyen sok növény.
2013. jan. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Növény nagyon sok van és bujkáló is. Akkor kipróbáljuk és csak nyugis halak kerülnek hozzá. Köszönöm a segítségeteket!
2013. jan. 17. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!