Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Amano garnélát lehet nyitott...

Amano garnélát lehet nyitott akváriumban tartani, nem mászik, ugrik ki?

Figyelt kérdés
2013. febr. 7. 09:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálam nem, és mivel sok nyitott, növényes lakója, így szerintem másnál sem. Valamennyire életképes szárazföldön, elvileg szökős, ő bírja tartani magát ha kipecázod is. A red cherryk például csak elterülnek, mint egy paca, ők a saját súlyukat sem bírják el.
2013. febr. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a kiugrás csak akkor lehetséges, ha úgy leromlik a vízminőség, hogy menekül már belőle.
2013. febr. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 YourDestiny ***** válasza:
Ha megfelelő a hely, tehát van sok növény és jó a vízminőség, akkor nem. Viszont ha valami nem tetszik nekik, akkor simán megszöknek. Nekem eleinte kettő kimászott a legkisebb résen (két hetes víz és félig növényesített akvárium nem felelt meg nekik, de lehet, hogy csak szokatlan volt a hely, nem tudom). Viszont azóta egyáltalán nem akarnak kimenekülni, pedig simán kiférnének most is, ha akarnának. Szóval attól függ, megfelel-e nekik a hely. Ha nem teszel tetőt, akkor ne legyen tele vízzel az akvárium, legalább 3 centit hagyj.
2013. febr. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM
2013. márc. 23. 07:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!