Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A vitorlásom orrán piros...

A vitorlásom orrán piros elszíneződés látható. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
teljesen fehér a vitorláshal és ez a pirosság szerintem a kültakarója alatt van, félek hogy esetleg valami bevérzés lehet, ő a legkisebb a 4 fős csapatomból és mostanában hogy kamaszodni kezdtek őt piszkálják a legtöbbet (itt egy kép is [link] ) előre is köszönöm
2013. febr. 7. 22:16
 1/8 YourDestiny ***** válasza:
Lehet valamiféle bakteriális fertőzés, ilyen esetben jellemző vörös elszíneződés. Persze ez nem garantált, csak egy tipp.
2013. febr. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Ricsikee1997 ***** válasza:
nekem is hasonló volt simmi-je van a halnak én parakill-el kezeltem és elmúlt 2 napon belül.
2013. febr. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm, remélem csak ez és igazad lesz :)
2013. febr. 9. 18:27
 4/8 Ricsikee1997 ***** válasza:
majd kérlek írj hogy hogyan sikreült a kezelés.
2013. febr. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 YourDestiny ***** válasza:
Azért azt jó lenne tisztázni, hogy ha kezelni szeretné, vagy külön próbálja meg a dolgot, vagy ha a teljes akváriumot lekezeli, akkor a szűrő irány külön vödörbe, legyen kéznél szénszűrő (amit ugye etetnie kell), kell egy nagyobb vízcsere, de nem árt egy kis Nitrivec se. Szóval nehogy simán elbombázd az akváriumvizet a vegyszerekkel.
2013. febr. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Ricsikee1997 ***** válasza:
persze külön gyógymadencébe kell kezelni a pácienst.
2013. febr. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

egy 70 literesbe holnap átrakom, beleteszem majd a holnap megvett parakill-t és akkor meglátjuk mi lesz

így jó?

2013. febr. 10. 19:33
 8/8 anonim ***** válasza:

Engem inkább a genetikailag módosított vitorlásokra emlékeztet a színe.


[link]

2013. febr. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!