Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit adjak enni a ma született...

Mit adjak enni a ma született 10 kisguppinak? Sűrgős!

Figyelt kérdés
És még adhattok tanácsokat az aquarisztikával, guppikkal és a kis guppikkal kapcsolatban... :)

#guppi #kisguppik
2013. febr. 9. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia:)

Haltápot adtam nekik összemorzsolva amikor nekem voltak. Ne túl sokat, mert nagyon picik és nincs szükségük annyi élelemre!

Remélem leválasztottad őket, ha nem akkor mindenképp tedd meg. Ugyanis a szülők előszeretettel eszik meg őket, ha nem bújnak el kellőképpen.

Régen voltak guppijaim, de ha valami még érdekel kérdezz és megpróbálok segíteni! :)

2013. febr. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 YourDestiny ***** válasza:
Felmorzsolt lemezes is jó, de valami jobb minőségű cuccal etesd a halakat (Sera, Tetra, JBL, ilyesmi). Ha külön nevelőakváriumban vannak, akkor nincs para. Ha együtt a nagyokkal, azok megeszik. Legyen sok növény, lehetőleg sűrűbb levelűek. A jávai moha is jó, sőt!
2013. febr. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Morzsával egyenlő adagot adj nekik. Ne feledd elválasztani őket az anyjuktól és a többi nagyobb haltól, vagy megeszik szegényeket. És a guppik nagyon-nagyon szeretik , ha sok növény van körülöttük, szeretnek elbújni bennük. És ne feledd: csak világosban adj nekik enni, mert a guppik sötétben nem esznek!

Remélem tudtam segíteni.:)

2013. febr. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
szerintem ha elmész egy kis állat kereskedésbe az eladó tud neked ajánlani 1000 meg 1 féle halkaját ami megfelelő a kisdzsuppik számára!
2013. febr. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a tanácsokat! :)
2013. febr. 11. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!