Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hol vannak olyan házak mint a...

Hol vannak olyan házak mint a Született Feleségekben?

Figyelt kérdés
Ezt most úgy értem, hogy egy konkrét város, és államnév kéne. Mert utána szeretnék járni hogy az ilyen kertvárosi házak mennyibe kerülnek. Szóval hogy most pl: Richmond, VA
2011. júl. 15. 15:37
 1/7 anonim ***** válasza:
2011. júl. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyszer én nézegettem amerikai ingatlanos oldalakat. Igaz én konkrétan csak egy New York állambeli kisvárosra kerestem. Számomra meglepő volt, hogy az ottani ház árak olcsóbbak, mint Magyarországon. Igaz, azok mondjuk nem is tégla házak, hanem "papírból" vannak.
2011. júl. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért én papírnak nem nevezném, mert én itt Mo-n is ilyen faházban lakom, és hidd el, még nem fújta el a szél...ahogy gondolom ott sem mindennapos
2011. júl. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A papírt nem véletlenül tettem idézőjelbe. Akkor úgy írom, hogy neked is érthető legyen, hogy nem rendes tégla falazatú ház.

Ilyen fa könnyűszerkezetes házban egyszer jártam életemben, akkor is menekültem belőle. Pl a felső szinten, ahogy járkáltam mozgott az egész ház. De ne úgy értsd, hogy a padló meghajlott alattam, hanem a függőleges tartó falak is kilengtek.

Persze lehet, hogy ez az egy volt pont az a kivétel, amit ilyen hanyagul építettek meg.

De nem csak a szél által történő elfújás miatt nem szimpatikusak ezek. Hanem pl hol lesz egy ilyen faház 100 év múlva? Akkor a téglaház még mindig állni fog!

2011. júl. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szerintem te az ilyenre gondolsz: [link]


na, ilyet NEM akarok venni. Én olyan kimondottan Lilaakácközös házat szeretnék legjobban. De például ez se rossz: [link]

2011. júl. 17. 15:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát ja, nyilván szarul volt megcsinálva, mert a miénkről kb meg sem állapítod elsőre, hogy nem tégla...100 év múlva meg nekem már édes mindegy, hogy mi lesz...és mondjuk a miénk leginkább a 2. linkhez hasonlítható. De amúgy megértettem mindent, nem vagyok gyengeelméjű :D
2011. júl. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Persze, nyilván a tiétek a világon a legszuperebb és a legjobb ház. Ezt senki meg sem kérdőjelezheti.

Én mindenesetre ennek ellenére maradnék a tégla falazatnál, továbbra is.

Az pedig nekem nem mindegy, hogy mi lesz az unokáimmal, dédunokáimmal 100 év múlva.

2011. júl. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!