Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Black molly szülni fog?

Black molly szülni fog?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Akinek szült már ez a fajta hala az honnan tudta hogy mikor kell különrakni? tegnap különraktam egy 30 literes másik akváriumba, van benne minden, szűrő, fűtő stb...

Benne van a nőstény hal egy szülőketrecben és várunk...

Amiket nézegettem a youtube-on videókat azokon a halak sokkal kisebbek mint az enyém és mégis szültek...

Az enyémnek a farok úszója alatt van egy fehér folt, ami más halnál sötétebb tehát a terhességi foltja fehér színű és jó nagy hasa van.

Csak kíváncsi lennék másnak mikor szült meg miután különrakták?

Régóta vannak halaink, de ez a fajta először . A múltkor egy gömb molly szült, arra 10 napot vártunk a külön aksiban, megszült és mind a 32 db megmaradt, tegnap raktuk bele a nagy 200 literesbe őket. szépek nagyon :)

Köszi a válaszokat aki ír!


2013. febr. 10. 17:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi értelme különrakni mert normális esetbe ha szül néhány úgyis megmarad és mivel havonta szül úgyse fogsz tudni mit kezdeni havi 20-30 hallal/nőstény molly elég ha beraksz valami olyan növényt díszt ahova elbújnak a kishalak amíg különteszed őket.Egyébként a hal hasának mérete sok mindentől függ nem lehet biztosra mondani mikor fog szülni mert nagyban befolyásolja a dolgot az hogy mennyi kicsi van benne és hogy épp mennyit evett stb. nálam általában már kicsit szögletesnek néz ki a hasa amikor szülni fog és leül a talajra a növények tövéhez.
2013. febr. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!