Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Victoriaregia vagy vizinövényo...

Victoriaregia vagy vizinövényonline?

Figyelt kérdés

Honnan érdemesebb növényt rendelni? Képen van még a vizinövény.hu is.


Légyszi akvarista.hu-t meg Ga-t ne írjátok. Előbbin nem találtam a közelben, utóbbi meg túl drága.



2013. febr. 11. 19:49
 1/2 A kérdező kommentje:
Valakinek személyes tapasztalata valamelyikről?
2013. febr. 12. 09:33
 2/2 anonim válasza:
Vizinövényonline-ról van a növényeim fele kb. (6-7 féle növény) Nem egy GA minőség, de ahhoz képest hogy nagyon olcsó, nem rossz. Egyetlen bajom az volt, hogy kis barnacsigapeték kerültek az akkiba a növényekkel, ezért csigaevő csigákat kellett telepítenem. (azok elintézték mindet 2 hét alatt) Szóval ezzel számolj, ha onnan rendelsz! Meglepetés volt az is hogy rendeltem ceratopteris siliquosa-t és oké, hogy víz feletti nevelésű, de mikor hozta a postás, egyátalán, még csak a legeslegkevésbé sem hasonlított arra ahogy ki kéne néznie, csak néztem hogy ez meg mi a fene. Aztán víz alá tettem és pár hét múlva teljesen átalakult olyanná, amilyennek lennie kell. :D
2013. ápr. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!