Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Világítás a többi lent ?

Világítás a többi lent ?

Figyelt kérdés

E27 Foglalatù kompakt ègőről van szó

Mindegy milyen márkájú csak 6500kelvines legyen lehet egy bòvli sz@r is ?


2013. febr. 11. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:
6500-asból nagyon bóvlit nem gyártanak, mert aki ilyenre adja a fejét, az már magasabb igényeket elégít ki, egy utolsó gyártó ilyet nem csinál. Tehát igazából bármelyiket megveheted belőle.
2013. febr. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amit a tungsramban vettem ilyen 1500 Ft körüli áron, azok több mint egy évet bírnak, teljesen jó izzók.
2013. febr. 12. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

én is rendeltem a tungsram égőt tegnap kaptam meg csak törötten 3600 került a postával együtt szerintem nem küldenek ujat bár fel hívtam őket és azt mondták hogy párnapon belül kapok egy újat .

Csak az tünt nekem furcsának hogy se a nevem se a cimem nem kérdezte meg,ezért kérdeztem hogy jó a bóvli is mert és már onnan nem fogok rendelni

2013. febr. 12. 08:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a helyedben felhívnám őket megint. Megmondanám, hogy multkor beszéltünk, hogy törötten érkezett meg hozzám egy (ilyen-olyan) izzó amit rendeltem, és azt mondták, hogy küldenek egy csere izzót. Viszont elfelejtették felírni a nevemet és a címemet és így nem egészen értem, hogy honnan tudják, hogy hova kell küldeni. Csak mondanak rá valamit.
2013. febr. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Biztos benne van a gépbe a neved, csak kérdés, hogy tudják e miről van szó.


Volt olyan eset nálunk a hegesztős boltban, hogy valaki felhívott és kérdezett valamit, amire azt mondtam hogy a kolléga visszahívja önt 5 perc múlva. Erre azt mondta rendben és lerakta. De a vezetékes telefonunk nem mutatja a számokat, így elég nehéz lett volna visszahívni.


Persze ezt csak kb egyszer fordult elő. Most már előre kiemelem, hogy: Kérem adja meg a számát és a kolléga vissza fogja hívni. Aztán bediktálnak valamit, és még így is előfordult 1-2 esetben, hogy rossz számot adtak meg, amit hiába hívtunk.


Természetesen 99%-ban nem ez van, de ilyenkor mégis azért csak jobb mindenkinek ha vissza tudnak hívni minket újra, mert ők legalább tudják a számunkat.

2013. febr. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!