Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Meg eszik e a halak az újszülö...

Meg eszik e a halak az újszülött csigákat?

Figyelt kérdés

Most vettem észre, hogy egy kis csiga van az akvárium oldalán, és szerintetek vegyem-e ki belőle vagy hadjam benne? Nem eszik meg a halak?



Ilyenfajta csiga:



[link]


2013. febr. 13. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem fogják megenni.
2013. febr. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

és ez 100% ???

Mert van olyan hal, ami még a követ is bekapja.

2013. febr. 13. 20:35
 3/7 _.-Akv-._ ***** válasza:
Ha jót akarsz magadnak vedd ki az összeset amit találsz.
2013. febr. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is vedd ki mindet!
2013. febr. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
addig örülj, amíg csak 1 kis csiga van és nincs több (se nagy se kicsi). az almacsiga szerencsére egyébként sem hímnős szóval ha mákod van akkor egyneműek ha több is van. persze ha vannak nagyobbak, akkor már alapban bukta a dolog mert szaporodni fognak és nem győzöd majd kidobálni.
2013. febr. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Csak egy csiga van, és 1 ujszülööttet találtam. Igen algaevő csiga, de nemtom, én még kezdő vagyok, és most nagyon örültem, amikor megtaláltam ezt az 1 ujszül9ttet, és mennyit képes "ikrázni" ???
2013. febr. 13. 22:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudok pontos számot mondani de annyit tudok hogy rengeteget úgy elszaporodik kiirtani sem tudod majd!
2013. febr. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!