Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ancinak és a garnéláknak...

Ancinak és a garnéláknak szeretnék valami kis fát berakni az akváriumba. Az udvaron van olyan fa, ami egész télen kinn volt, elázva. Annak a háncsa jó, vagy mit kéne berakni? És hogy?

Figyelt kérdés

2013. febr. 16. 14:02
 1/6 _.-Akv-._ ***** válasza:
Ha nem dió, és nem rohad akkor jó. De ha csak az ancinak rágcsálni kell, nem dísznek akkor jó a boltiból is valami kicsi olcsó, azzal biztos nem lesz gáz.
2013. febr. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 _.-Akv-._ ***** válasza:
Ja, és ha nem volt permetezve.
2013. febr. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
én úgy tudom nem volt permetezve.. de nem fogja be a víz színét? most kifőztem egy kis háncsot és barna lett a víz egy kicsit.
2013. febr. 16. 14:16
 4/6 anonim ***** válasza:

Háncsot be ne rakj, csak koszol és rohad. Az a fa legpuhább része.

Szőlőgyökér, csavart fűz, gyümölcsfagyökér kellene, alaposan megtisztítva, kiforrázva és beáztatva.

2013. febr. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
rendben.. akkor megyek is egy szőlőért! :) köszi!
2013. febr. 16. 14:37
 6/6 anonim ***** válasza:

Legjobb lenne olyan fa, amely már száraz. Ha nem akkor szokták szárítnai, aztán áztatni vagy kifőzni. Ha kifőzöd nem bírja ki olyan sokáig mintha csak áztatnád.

Habár én kifőztem és áztattam is.

2013. febr. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!