Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen halat lehet még ezek...

Milyen halat lehet még ezek mellé ezekkel a feltételekkel?

Figyelt kérdés

150 literes akvárium,

12db hal:

-3db xifo

-4db platti

-2db vitorlás

-3db kék pajzsos harcsa

25-26 fokos víz mint javasolták, házi külső szűrő, 1000liter/h belső szűrő 2db szivacsszűrő, világos talaj, aránylag sok növény, nem szeretnék több harcsát.


2013. febr. 17. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Még 3 kék pajzsos harcsa mert rajhal 6 db minimum de mehet több is!És hát még 1 xifo nem tudom én valami rajhalat raktam volna xifo és platti helyett!
2013. febr. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 _.-Akv-._ ***** válasza:

- Még legalább 3, inkább 4 páncélos.

- Tudom, írtad hogy nem szeretnél több harcsát, de én vennék 2 ancit.

- 10 ékfoltos razbóra

2013. febr. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
47%
úúú bocs nem láttam hogy nem szeretnél több harcsát....pedig jó lett volna ki pótolni de amúgy 10db razbóra?(ékfoltos)
2013. febr. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Pendulum92 ***** válasza:
Hát, ha nem szeretnél több harcsát, lehet ezt a 3-t se kellett volna megvenni. Ezek a halak úgy érzik jól magukat igazán, ha sokan vannak. Amúgy a vitorlás ha megnő(márpedig szerintem nálad meg fog, mivel jó a szűrésed), veszélyes lehet a plattikra,szifóra annyira nem, ő valamivel nagyobb testű.
2013. febr. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!