Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen egyetemi szakra érdemes...

Milyen egyetemi szakra érdemes ezekkel a feltételekkel jelentkezni?

Figyelt kérdés
Történelemmel szeretnék elsősorban továbbmenni, de magyarból is gondolkozom egy emelt szintű érettségin. Ezeken kívül még földrajzból is lesz érettségim, németből remélhetőleg egy középfokú nyelvvizsga is. Tanácstalan vagyok, eleinte a jogi kart néztem, de azt nem igazán javasolták. Tudnátok olyat írni, ami hiányszakma/keresett szakma és érdemes csinálni ilyen humán beállítottsággal?

2013. jan. 24. 15:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem tudom itt nézelődtél e már, de nemrég én is itt keresgéltem.

[link]


Ha rá mész egy szakra ott oldalt lesz egy ilyen hogy "képzést indító intézmények", arra menj rá. Lesz egy lista azokról az intézményekről, ahol indul az a képzés ami neked szimpatikus. Ha kiválasztasz egy sulit és arra klikkelsz bejön hogy mihez milyen tantárgy kell. Meg még a szakok jellemzésénél az elején megtudod nézni, hogy milyen pozíciókban tudnál elhelyezkedni a képesítéseddel. [zöld keretben - diplomán túl]


jó nézelődést! :)

2013. jan. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!