Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Endler guppi tényleg nem...

Endler guppi tényleg nem bántja a garnélákat?

Figyelt kérdés

Egyik helyen azt olvasom, hogy tarthatóak minden további nélkül együtt, míg a másik oldalon azt írják, hogy túl agresszívek hozzájuk. Most akkor melyik az igaz? Valakinek konkrét tapasztalata?

Ja, és endlerből csak hímeket tartanék garnélák mellett?


Válaszokat előre is köszönöm.



2013. febr. 18. 19:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem bántja őket.
2013. febr. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az Endler nőstények megehetik a kis garnelákat.
2013. febr. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ezért tartanék csak hímeket. Ők bánthatják a kis garnélákat, vagy erre kevés esély van? Ők elvilge kisebbek, mint a nőstények.
2013. febr. 19. 15:05
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy endler hím akkora kb, mint egy boraras, nem? Mert ha igen, nyugodtan. Ráadásul felső szájállásúak.
2013. febr. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Bocsi, de ennyire nem vagyok profi a témában. A felső szájállás mit jelent? Egész pontosan miért fontos a garnélákkal való társításban, hogy milyen szája van a halnak?


Egyébként az endler guppi hím diszhal.info szerint 2,5 cm nagy, a borarasok meg olyan 2 cm körül.

2013. febr. 19. 19:53
 6/7 A kérdező kommentje:
Valakinek van konkrét tapasztalata? Úgy értem, tartott már együtt endlert garnélával?
2013. febr. 19. 20:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia!Még nem volt szerencsém garnélát tartani,de sok helyen olvastam és hallottam,hogy az endlerek is stresszelhetik és piszkálhatják a kisebb fajta garnélákat.Inkább valami más nano halat vennék hozzájuk.Bár próbáld meg,nem mindegyik hal ugyanolyan,van,amelyik békésebb,mint a többi,ahány guppi,annyi személyiség.Sok szerencsét. :)
2013. ápr. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!