Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen armatúrát vegyek?

Milyen armatúrát vegyek?

Figyelt kérdés

Akvárium mérete: 70x40x40


Anubias és moha van benne, tehát nem nagy fényigényűek, de tervezek bele tenni majd más növényeket is.


Pénztárcák eléggé szűkös, max 15.000 ig tudnék venni armotúrát.


Tudnátok linkelni párat? Köszönöm!



2013. febr. 18. 22:30
 1/6 _.-Akv-._ ***** válasza:

Ez: [link]


Aquadepon pont 15000-ért van, csak most nincs raktáron. Meg itt is sokszor van leárazva. (Én is 15000-ért vettem)

2013. febr. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

[link]

ez esetleg?

2013. febr. 18. 22:45
 3/6 anonim ***** válasza:

Mindegy, csak egy 30Wattos 85 cső az 90cm hosszú, és lelógna.


Amit Akv mutatott az viszont nem lógna le, mert az kb 60 cm hosszú önmagában és van két lába, amit ki tudsz húzni 70 szélesre, meg abban van ezüst fólia, szerintem jobban levilágít egy 40 cm mély akvárium aljára. A két oldalát meg nem is baj ha nem világítja meg az üvegnek, legalább az üveg nem lesz algás. Nem mernék rá megesküdni, de szerintem én azt a quad T5-öt 14 ezerért láttam azt Aqua depóban valamikor. Hát meg kell kérdezni.

2013. febr. 19. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
30 Wattos T8 cső az 90cm hosszú <-- ezt akartam írni, bocsi
2013. febr. 19. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 vasutember válasza:

[link]

[link]

előtte érdeklődj telefonon hogy van-e mert én tegnap hívtam mindkettőt és azt mondták hogy nincs majd csak március elején jön a konténer akkor majd lesz

egyenlőre én is egy sima neon lámpával világítok

2013. febr. 19. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 YourDestiny ***** válasza:
Én is az Odysseát venném. A Hagen nem armatúra, csak csövek, meg valami előtét.
2013. febr. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!