Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogy hívják ezt a csatlakozót...

Hogy hívják ezt a csatlakozót és hol lehet ilyet vásárolni?

Figyelt kérdés

A videón 3:52-nél látható:

http://www.youtube.com/watch?v=S7DizERmyI0



2013. febr. 19. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Jack dugó? De lehet, hogy nem.
2013. febr. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bár nem lenne valami logikus, ha az lenne.
2013. febr. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nézd meg itt esetleg.

[link]

2013. febr. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen igen, az olyan tömlővéges csatlakozó, olyat lehet kapni pl kertészeti boltban, ahol pl műanyaghordót, meg kerti slagokat, meg ilyesmiket árulnak. Barátom a vízhűtéshez vett, amikor a számítógépébe azt próbálta megcsinálni.
2013. febr. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Menetes csőcsatlakozó a neve, különböző átmérőkben, és méretben van. Szerintem nagyobb háztartási, barkács boltokban biztos találsz. Obiban, Praktikerben a kert részlegen keresd.
2013. febr. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Darkkingdom ***** válasza:

Xandir..nem off-ból de Jack dugó-t azért nyugtass meg hogy tudod melyik az?mert köze nincs hozzá!De még csak nem is hasonlít!


Amúgy már abból is lehetne tudni hogy mi ez hogy oda van írva hogy CO2.... tehát az egy menetes csőcsatlakozó ahogy az előttem szóló mondta..hogy értsd rátekered a palackra és így a CO2 csövet rá tudod csatlakoztatni!

2013. febr. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, csak azért érdekelt, hogy hogyan keressem a boltban esetleg az eladótól. Xandir igen egy kicsit el volt tévedve, de nem haragszok érte :)


Praktikerben nemrég jártam, és átnéztem ezeket a kerti dolgokat pont, mert néztem, hogy vannak-e ilyen akváriumi célra alkalmas csapok, de ott nem láttam ilyet. Kösz mégegyszer!

2013. febr. 20. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!