Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit esznek az újszülött...

Mit esznek az újszülött guppik? Igényelnek bármiféle különleges bánásmódot?

Figyelt kérdés
2009. szept. 8. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:
a kis guppikat tedd egy külön akváriumba. mikor nekünk voltak, akkor egy befőttes üvegbe tettük, mert picik voltak és csak néhány napot kellett ott tartani őket, ivadéktápot adtunk nekik tesómmal. de menj el a legközelebbi állatkereskedésbe és ott kérdezd meg milyen kaja való nekik, biztos segít majd az eladó!
2009. szept. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én lemezestápot törtem össze nekik (sajna ha csak ezen élnek akkor lassan nőnek)

Meg vettem száritott tubifexet, borotvával apróra vágtam, és igy fehérjét is ettek.

Ez+ a lemezestáp nagyon jó és gyorsan nőnek.

Néha tojássárgát is adtam nekik.

2009. szept. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Salx Narval ***** válasza:
81%
Fagyasztott kaját is adj nekik, azt is szépen feltudod aprítani egy pengével,utána mosd át egy szűrő segítségével, folyó víz alatt.Ha van lehetőséged,keltess sórákot.Meg fogják hálálni a gondoskodást.Tegyél az ablakba,udvarra egy befőttes üvegben vizet, pár nagyobb kaviccsal,amennyire lehet, a fényre.Pár nap elteltével szépen bealgásodik, ezeknek a köveknek is örülni fognak.Cserélgesd a köveket, ha letisztították,a fehér kavicsokon, jobban látszik az alga.SN.
2009. szept. 9. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem is sok guppim van.Én amikor a nőstény"hasas" akkor ellető ládábakell tenni.(kérdezd meg a boltban ahol veszed hogy milyen való nekik mert nehéz elmagyarázni de ott biztos tudnak mutatni)Ajánlom a kicsiknek:FIX teljesértékű díszhaltp növendék halaknak.És 2 hónapig tarsd az ellető lédában a kicsiket hogy a nyagyok ne egyék meg őket.:)örülök ha tudtam segíteni.K.A.
2009. szept. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!