Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Melyik hal mutat a legszebben?

Melyik hal mutat a legszebben?

Figyelt kérdés
Egy gyönyörűen kialakított akváriumban, melyik az a hal amelyik szerintetek a legszebben néz ki, a legaranyosabb? :)Amelyik nem nagyon igényes.

#akvárium #szép halak
2013. febr. 20. 14:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Szerintem a smaragd törperazbóra a legszebb.

[link]

2013. febr. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%
ja és teszem hozzá a guppik nagyon csúnya halak!!
2013. febr. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Alapkérdés: mekkora akváriumban gondolkodol?


+1 szavazat a mézgurámiknak és a gyöngygurámiknak. Csapathalak közül az ékfoltos razbórákat, gyöngy dániókat és párduccsíkokat szeretem. Per pill bettám van, na ők is tucathalnak számítanak - csakhogy a bettáknak egyedi temperamentumuk, ha úgy tetszik személyiségük van.


Mondjuk ez attól is függ, hogy neked mi számít gyönyörűnek. Ha véletlenül nem derülne ki a válaszomból, a sűrű növényes, red moor (vagy bármilyen más kisebb ágakkal rendelkező) fás akváriumokat szeretem.

2013. febr. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Mondja már meg nekem az, aki azt írta, hogy a guppi ronda, hogy pl ezen mi a ronda? [link]

Vagy ezen? [link]


És hol látott mindenkinél ilyet, vagy hasonlót? Szívesen megnézném én is.....

2013. febr. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Légyszi, ne etessétek a trollokat! :)


De hogy valami hasznosat is írjak a kérdező számára, őket sem egy atomfizika tartani és nagyon mutatósak: [link] Illetve a törpe szívóharcsákat is nagyon szeretem, nem csak azért, mert nagyon jó algázók, hanem mert nagyon érdekes, ahogy csapatban úszkálnak: http://www.youtube.com/watch?v=2aApMVZ8jWM Viszont csak növényes, több hónapja beállt akváriumba ajánlom őket ( [link]

2013. febr. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Látvényosak pl az annulatusok:

[link]

innen a N. marginatus:

[link]

meg ez a vöröscsíkű razbóra is szép:

[link]

Csak ezek mind lágy vízbe valók 10 NK max.


Kemény csapvízbe lehet rakni pl ezt, cuki fejük van és szép kék szemük. Ők olyan kis aranyosak szerintem.

[link]

2013. febr. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 YourDestiny ***** válasza:

Szerintem kisebb rajhalakból ők mind szépek:


Vörös neonhal, parázslazac, boraras brigittae, aplocheilichthys normani, csigasügér is jópofa, vagy nézd meg a törpe gömbhalat.

2013. febr. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 YourDestiny ***** válasza:
A boraras kicsit igényesebb, ez lemaradt. Lágyabb vizet szereti. Sima guppi helyett meg keress rá az endler guppira.
2013. febr. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
A Borarasok közül az Urophtalmoides úgy tudom, tartható sima csapvízben.
2013. febr. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Az en kedvenceim az Apistogrammak, torpesugerek. Viz szempontjabol nem a legigenytelenebbek, de szerintem nem is problemasak. Gyonyoruek:)
2013. febr. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!