Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Csigát vagy garnélát érdemeseb...

Csigát vagy garnélát érdemesebb tartani?

Figyelt kérdés
110 literes akvárium. jelenleg semmiléyen algázó nincs bennt. Az lenne a kérdésem, hogy csigákat vegyek, vagy inkább garnélákat? Melyik hatékonyabb tisztogató?

2013. febr. 20. 14:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Amano garnéla. Én azt vennék a helyedben. Ők nem szaporodnak túl, viszont a garnélák között messze ők a legjobb tisztogatók. Ráadásul nem kell nekik semmilyen extra körülmény.
2013. febr. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Darkkingdom ***** válasza:
Ezt a kérdést erősen befolyásolja hogy milyen halakat tartasz benne????
2013. febr. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ, milyen halak vannak benn, de én azt mondanám hogy mindkettő elkél benne, csak jó fajokat-jatákat kell összeválogatni.
2013. febr. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
7db neon, 2 páncélos, 3 fekete tetra, 2 kicsi aranyhal (tudom, tudom...)
2013. febr. 20. 15:00
 5/10 A kérdező kommentje:
Úgy tudtam hogy az amano hiánycikk most Mo-on.
2013. febr. 20. 15:01
 6/10 anonim ***** válasza:

Hogy érted, hogy hiánycikk? Nálunk szinte mindig van az egyik boltban, vagy ha nincs, tudnak hozatni.


Egyébként ha tudod, hogy nem valóak 110l-be, akkor miért tartod? A hőmérsékletet hogy lőtted be, hogy mindenkinek jó legyen?

Mellesleg én úgy tudom, hogy aranyhal mellett semmilyen halat nem szabad tartani.

2013. febr. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 _.-Akv-._ ***** válasza:
Vegyél még 3 neont, 3 tetrát, 4 páncélost, távolítsd el az aranyhalakat, és vegyél 6 törpeszívóharcsát, vagy egy ancit.
2013. febr. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha tudod-tudod, akkor tavasszal adhatod is egy kertitóba, sehogy sem illik össze a többi haladdal.

Én inkább a zebracsigát mondanám neked, az is elég hatékony.

2013. febr. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én ki nem állhatom az aranyhalakat az akváriumomban, konkrétan egy aranyhal több ammóniát tesz bele mint a az összes neon . Barátnőm van úgy oda értük , és nagyon í szívére venné , ha megszabadulnék tőlük.. hát ez van..
2013. febr. 20. 15:46
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát akkor állítsatok össze nekik egy 150l-es akváriumot, amiben csak ők vannak. Ezen ne spóroljatok. Így a halak is jól lesznek, neked is egészségesebb lesz az akváriumod, és a barátnőd se megy plafonnak. :D
2013. febr. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!