Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ilyen búvárt szeretnék az...

Ilyen búvárt szeretnék az akváriumba . Milyen levegőpumpát vegyek hozzá ami olcsó, tudtok linkelni?

Figyelt kérdés
max 2000ft ért, nem érdekel ,hogy giccses nekem tetszik, meg sajnos van olyan szűrőm van, amiben nincs porlasztó, és azt figyeltem meg, meg több helyen is halottam, hogy az ancinak nem elég amit a szűrő ad ,elég érzékenyek az oxigén hiányra
2013. febr. 20. 23:25
 1/4 A kérdező kommentje:

[link]


ilyen búvár


meg lehet hogy ilyen vulkánt karok akkor legyen jó ehhez

is :


[link]


köszönöm!

2013. febr. 20. 23:32
 2/4 kzs ***** válasza:
Mekkora az akvárium?
2013. febr. 21. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem kell ehhez nagy teljesítményű levegő pumpa. Szerintem bemész az első boltba és ott fogsz kapni egy akármilyen olcsót.


Ha veszel hozzá több méter csövet és egy cső elosztót, azzal ketté tudod osztani, és akkor mindkettőbe jut buborék.

2013. febr. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy bármilyen, legolcsóbb légpumpa jó hozzájuk. PL ez: [link]


Ennek egy kivezetése van, egy ilyen T elosztóval el tudod osztani a búvárhoz és a vulkánhoz: [link]

2013. febr. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!