Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miket kell beszereznem egy...

Miket kell beszereznem egy akvárium létrehozásához, ezekből mi mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

Tehát kell egy akvárium, egy fűtő, egy szűrő, egy levegőztető, talaj, növény, hal.

Ezek mennyibe kerülnek Kb.? Nem szeretnék sokat rákölteni, mennyiből úszom meg én ezeket? (persze akvárium és hal nem számít mert rengeteg fajta van)

Milyen baktériumkultúrát, vízminőség javítót, teszteket kell beszereznem? (sajna az állatboltos flegma és lusta válaszolni,viszont a közelben nincsen más)


2013. febr. 23. 00:41
 1/6 anonim ***** válasza:
merre laksz, mennyit szánsz rá? lehet tudok segíteni :) írd meg privátban :)
2013. febr. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Csak, hogy mások is olvashassák:


Veszprémben lakok. Nem tudom mennyit szánok rá egyenlőre csak tervezgetek. Egyenlőre csak valami alap felszerelést vennék használtan, de ha már elsajátítottam a haltartást, szeretnék egy komolyabb 160as akváriumot. Sajnos én még nem dolgozok tehát a jövedelmem korlátozott, de ha már benne vagyok nagyobb összeget is szánnék rá.

2013. febr. 23. 01:49
 3/6 anonim ***** válasza:

Pedig abból kell kiindulni, mekkorát szeretnél, meg mennyi pénzed van rá, mert mindenből rengeteg féle van, nem csak halból.

Ez pl egy kis akvárium, ennél olcsóbban csak használhatatlan gagyit tudsz összerakni, vagy ha használt dolgokat veszel, akkor jössz ki olcsóbban:

[link]


[link]


[link] 50w


[link]


[link]


[link]


Ebben tarthatnál pl 5 db hím guppit, 6 db törpe páncélos harcsát, 6 db amano garnélát.


Baktérium kultúra, vízminőség javító, teszt nem kell.

Helyette inkább olvass sokat az alapokról, folyamatokról, és összefüggésekről, hogy megértsd mi zajlik le az akváriumban, és ne tudjanak ilyen hülyeségekre rábeszélni.

Itt dióhéjban van néhány nélkülözhetetlen dolog, amire szükséged lesz:

[link]


[link]


[link]

2013. febr. 23. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Had kérdezzem meg melyik kisállat kereskedésben voltál? Én itt lakom Veszprém mellet és én a Jutasi úti "Black molly-ba" járok. Ezenkívül én még a Cholnoky lakótelepen tudok egyet. Na ott egyszer vettem gyönyörű guppikat és csak itthon vettem észre hogy az egyiknek levágta félig a fejét a hálóval. De mivel 3 zacskóba rakta így nem láttam sajnos...
2013. febr. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 _.-Akv-._ ***** válasza:
2013. febr. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 _.-Akv-._ ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

[link]


Ezeket olvasd el. Az első és a harmadik a legfontosabb.

2013. febr. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!