Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Jó sok kérdés red cherry...

Jó sok kérdés red cherry garnéláról, tartási körülményeiről :D?

Figyelt kérdés
Szeretnék red cherrykre térni a halakról viszont még van jó pár halam ezek közül melyik maradhat mellettük és melyiket kell elajándékoznom? ezek vannak: 4anci 5neon 2házmester harcsa? ja és tudom h anci legkevésbé sem való bele de örököltem megszaporodtak is!Amúgy 40literes az akvárium!Persze elajándékozom azt a halat amelyikkel nem egyeznének.Növények 2 anubias 1óriási hosszú hínár és sok kis apró növény meg még vennék mohát nekik. Válaszotokat előre is köszönöm!

2013. febr. 22. 17:40
 1/6 anonim ***** válasza:
A neonhal nem bántja az RC-ket, de kicsi nekik a hely, szóval elajándékozhatod azokat is.
2013. febr. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Azt jól tudod, hogy a garnéláknak a moha a fő. :d Minél több, annál jobb.


De a kérdésre térve: a házmester harcsa és az anci nem maradhat, mert kicsi nekik a hely. A garnélákkal amúgy elvileg meglennének. De kicsi a hely!

Neon pedig nem való 40l-be. Nekik minimum 70l kell, és 80cm-es úszástér.


Szóval összegezve egyik hal sem maradhat, és nem azért, mert nem férnek össze Red Cherryvel, hanem mert kicsi a hely.

Add el őket, és szerezz be helyettük a garnélák mellé egy csapat nanohalat (7-8db). [link]

2013. febr. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! ha menniük kell menni fognak szerintem lesznek rá érdeklődők ismerek környéken pár embert :)
2013. febr. 22. 19:54
 4/6 YourDestiny ***** válasza:
Ancinak, páncélosnak, neonnak egyaránt menni kell. 40 literbe nano halak valók garnélák mellé.
2013. febr. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
vagy a másik megoldás vegyél nekik egy nagyobb akváriumot, nem tudom ha űBudapesten laksz, pont ma láttam amikor a 4-es 6-oson mentem azoktogon felé ott van egy állatkereskedés és ott most úgy adják az akváriumot, hogy 100 ft/ 1 liter tehát az akváriumot ki tudod hozni 800 ből a többi kelléket pedi olcsón belehet szerezni a neten és akkor nem kell megválnod tőlük de nem is lesz nekik rosz, Ennyire akarod az rs-ket elajándékozod az összes halad?
2013. febr. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A 80 literes az 8000 Ft lenne (100 Ft-tal számolva literjét)
2013. febr. 23. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!