Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » S. O. S megbetegedett a 15 cm...

S. O. S megbetegedett a 15 cm márványsügérem úszórothadással és vettem is neki egy ilyen sera úszórothadás elleni szert elkülönítettem be is csepegtettem de nem látok javulást mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mit tegyek vagy vegyek még? Még annnyit hogy már nem kezdetleges! A víz most 24 fokos. KÉRLEK SEGÍTSETEK!
2013. febr. 25. 17:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Javulást nem is fogsz látni pár óra alatt. Az úszói úgy tudom nem fognak visszanőni mert betegség miatt mentek tönkre és nem másik hal miatt. Ezzel a szerre megölted a betegséget és nem fog talán továbbterjedni és azon a halon dolgozni sem.
2013. febr. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Pendulum92 ***** válasza:
Javíts a biológiai szűrésen.
2013. febr. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Dioxyde ***** válasza:
mekkora akváriumban tartod és milyen más halakkal?
2013. febr. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
kórházakváriumban az 380-as de 600l ben fiatal bíborral volt régebben de azt ő cibálta
2013. febr. 25. 18:43
 5/8 Dioxyde ***** válasza:
Hát ha kezelted akkor valszeg vissza fog nőni az úszója ami nem 2 perc, de idővel visszanő nem kell izgulni,a vízcseréket meg hetente csináld olyan 20 % egy héten elég.
2013. febr. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen :)
2013. febr. 25. 19:17
 7/8 Pendulum92 ***** válasza:
Külső szűrés van? Mert egy 380 litereset nem lehet belsővel megszűrni.
2013. febr. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
igen az van de van egy belső is de ami azt illeti most sem látom hogy jobb lenne sőt, szerintem rosszabb mit tegyek?
2013. febr. 26. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!