Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Guppi halaknak muszáj levegözt...

Guppi halaknak muszáj levegöztető?

Figyelt kérdés
mert vettem egy 30 L aksiba 5 guppit minden van benne kivéve levegőztető és azt mondták hogy kibirja 2-3 napig.A szűrő úgy van beálitva hogy fodrozza a víz felszínét. Szóval 2-3 napig kibírja?

2013. febr. 25. 22:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha szűrő fodrozza a vizet akkor elég levegő jut a vízbe.
2013. febr. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Így bármeddig kibírja, nem kell levegőztető.

Vagyis rossz szó a kibírja, mert jó ez így. Ne aggódj.

2013. febr. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor nyugodt vagyok. Mert ha már van valami álatom úgy érzem felelős vagyok érte
2013. febr. 26. 13:22
 4/9 YourDestiny ***** válasza:
Nincs szükség levegőztetőre, elég a szűrő.
2013. febr. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Még lenne 1 kérdésem hogy esetleg még tehetnék hozzá a késöbiekben valamilyen halat, Meg még az hogy olvastam hogy kell heti vizcsere a viz 30% mert olvastam h kell hozzá olyan alajzat szívó és az nincsen akkor az nélkül hogy kell a többit azt meg tudom oldani csak azt nem..?
2013. febr. 26. 18:01
 6/9 YourDestiny ***** válasza:

Nem, a 30 liter nagyjából 5-6 kifejlett guppinak ideális.


Aljzatporszívó: félbevágott fél literes flakon, gumicső. A csövet ráerősíted a flakon nyakára, és kész az aljzatporszívó.

2013. febr. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
És esetleg valamilyen csigát vagy garnélát??
2013. febr. 27. 21:54
 8/9 anonim válasza:
levegőztető nem szükséges a guppinak.
2013. márc. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 YourDestiny ***** válasza:
Guppik mellé már nem tennék garnélát. Ha endler guppid van, akkor meggondolandó, de a sima jóval nagyobb, inkább ne telepíts be mást, legfeljebb két csigát.
2013. márc. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!