Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Lilaeopsis brasiliensis...

Lilaeopsis brasiliensis növényem van de nincs co2 rendszerem? Mennyire igényli a co2 t? ha nagyon esetleg vennék co2 tablettát vagy az nem jó?

Figyelt kérdés
és azért nem tartanám talán jónak mert ingadozik a co2 szint de talán ha minden nap adagolok ?
2013. febr. 26. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:

nekem is van ilyen növényem. én is írtam ki egy hasonló kérdést. :D

milyen a világításod, és a szűrésed?

a CO2 tabletta egy kapap sza(móca)r. alig termel valami CO2-t, és hóesés lesz az akváriumban egy órára kb. a halaim bekajálták néha, aztán a guppik erősen agonizáltak tőle :D

azóta Easy Carbot használok, és hozzá még Profitot is. bár szerintem a garnélák miatt fel fogom függeszteni az Easy-t.


nagyon fényigényes növény, a CO2-t szereti.

2013. febr. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

eheim pickup 2012 , sera blue sky , 75 literes

már rég megvan haldokolni nem haldokol de nem is szaporodik fejlődik , ja igen co2 és se sokra tartom de most nincs pénzem rendszerre :)

2013. febr. 26. 20:35
 3/4 A kérdező kommentje:
sztem sera nem rossz 1200kelvin 18w többnyire kék spektrúm de blue sky nál akad vörös is
2013. febr. 26. 20:36
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem kell neki CO2, de nagyon lassan fog nőni.

Nekem megmaradt úgy is hogy nem ástam be, csak gyapotban hagytam és ott repült:

[link]

[link]

de beásva is, ennek tökmindegy

[link]

[link]

egyedül bazaltba ültetve kezdett sárgulni, mert nem való növényekhez az a talaj:

[link]

2013. febr. 27. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!