Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért poshadt átláthatatlan,...

Miért poshadt átláthatatlan, sötét az aranyhalaknak a vize?

Figyelt kérdés
35 literes akváriumban vannak, és hetente tisztítom a szűrőt, és ha kimostam utána a szivacsba cseppentek 10 cseppet a paraziták és penészgombák okozta fertőzések kezelése elleni cseppből és 10-et az általános fertőtlenítőszerből, az akvárium káros csíraszámának csökkentésére! Cseréljem ki a vizet teljesen, vagy mi lenne a megoldás?

2013. febr. 28. 16:20
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsokat, megfogadom őket! A halaim most 7 centisek, a kis albino algaevő pedig olyan 2 centi! Remélem sokáig fognak még velünk lenni és ezért mindent meg fogok tenni!
2013. febr. 28. 21:29
 32/35 anonim ***** válasza:

Hát igazából volt ilyen bolt, ami tőle kevesebb mint 1 km-re volt, és olcsóbb volt, vásároltam is ott, de olyan rossz minőségű /rohadt/ növények voltak ott, hogy csak néztem, hogy ezek mit csinálnak?? De ez a bolt láthatólag csődbe fog menni vagyis, már egy csomó akváriumot kivontak a forgalomból.


Amúgy meg ott olyanok a rendesben, hogy mondták, hogy bármikor ha valamit nem értek, nyugodtan menjek be, és segítenek mindenben:) De én el tudom képzelni, hogy ha valaki bemegy és akar 2 aranyhalat, akkor a boltos akár 1 órát is simán magyaráz neki, hogy a halaknak mi a jó.


Hát igen, nekik van egy stabil vásárlókörük /most már én is annak számítok:)/ és nem is nagyon reklámozzák magukat, nincs rá szükség.


És én is nagyon örülök, hogy találni még ilyen boltokat:)

2013. febr. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Kérdező: nagyon örülök neki, hogy felelős, jó állattartó akarsz lenni, a legtöbb ilyen kérdező nem fogadja meg a válaszadók tanácsait.
2013. febr. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:
igyekszem,mert szeretem az állatokat( kivétel:macska), van egy szép németjuhászom is! Hát , nem tagadom a kutyákhoz jobban értek! :) De majd a halakba is belejövök!
2013. márc. 1. 00:45
 35/35 anonim ***** válasza:

Ha valaki tájékozatlan azt bármire rá lehet beszélni,

de attól még nem így kéne működnie a világnak.

Pofán kéne rúgni az összes eladót.

2013. márc. 1. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!