Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen élő eleség létezik...

Milyen élő eleség létezik sügerek számára a tubifex-en kívül? Más olyanokra is gondolok amit nem csak állatkereskedésekben lehet beszerezni.

Figyelt kérdés
2013. márc. 2. 16:45
 1/7 A kérdező kommentje:
Pl:rovarokat legyeket szabad nekik adni?
2013. márc. 2. 16:48
 2/7 anonim ***** válasza:
legyek,muslincák,földigiliszták,vízícsigák,vízíbolha,szúnyoglárva,csirkemáj,marhaszív stb,stb.
2013. márc. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A gébnek szoktam adni néha kis tücsköket, és nagyon vadászik rá. A pillangó hal, meg a jávai lövőhal szereti a tücsköt az biztos, de sügereknek nem tudom.


Csak tengeri sügereim vannak most és nekik kisebb kaják valók, mert nem nagyok. Artemiát adok pl, meg mindenféle mixeket. Mindent állatkereskedésből hozok, szóval mittudomén. Lehet, hogy a liszkukacot is megennék, de szerintem az nagy nekik, meg lehet hogy túl zsíros.

2013. márc. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem porcelánsügereim, aranysügereim, és jégsgereim vannak. Nekik adhatok ilyesmit?
2013. márc. 2. 17:34
 5/7 YourDestiny ***** válasza:
Legyet, bogarat, meg minden ilyen sz@rságot el kell felejteni. Ezzel csak azt kockáztatod, hogy valamit behurcolsz a bélrendszerükbe, és kifingatod az egész halállományt. A tubifex szintén elég veszélyes kaja, egyébként sem ajnálatos, nemhogy sügérnek. Sok benne a fehérje, magas fehérjetartalmú kajákkal pedig nem ajánlatos sügereket etetni. Fagyasztott fehér szúnyoglárva, artémia, cyclops mehet minden. A porcelán ragadozó, de a jégsügérnél lehet forrázott zöldséggel is próbálkozni.
2013. márc. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Frontosa ***** válasza:

Igen.

Jó még a Krill is és a már kész fagyasztott mixek (pl. Tanganyika, Cichlid, Malawi stb.)

Üdv,

2013. márc. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 goooome válasza:
nekem 2rot rot 1zebra és egy auratus sügerem. van ezeknek mien élő eleséget adhatok?
2014. máj. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!