Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Sera siporax jó baci telepne?

Sera siporax jó baci telepne?

Figyelt kérdés
külső szűrőt szeretnék és abba kéne (biológiai lebontás érdekében)
2013. márc. 4. 19:09
 1/9 A kérdező kommentje:
telepnek
2013. márc. 4. 19:10
 2/9 anonim ***** válasza:
Jó ám!
2013. márc. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Külső szűrőbe az is a legjobb.
2013. márc. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
és a biopur, az nem jobb, vagy rosszabb?
2013. márc. 4. 19:14
 5/9 A kérdező kommentje:
a siporaxnál
2013. márc. 4. 19:14
 6/9 YourDestiny ***** válasza:
58%
A Siporax tökéletes. A biopur belső szűrőkbe való. Azok nem gyűrűk, ezért jobban összeállnak a darabkák, ami által jobb a helykihasználása, viszont ezáltal csökken a szűrő teljesítménye is. Külső szűrőbe egyértelműen Siporaxot tegyél.
2013. márc. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 YourDestiny ***** válasza:
Bocsi, megtévedtem. Kicsit bekevertem a Siporax Minivel. A biopur is gyűrű alakú, a Mini nem az. Viszont a többi, amit írtam, reális vele kapcsolatban. Belső szűrőbe való, és egyébként bár a gyártó jobbnak reklámozza a sima Siporax-nál, valójában kevésbé porózus a belseje.
2013. márc. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Pendulum92 ***** válasza:
Annyi mindenki ír jó dolgokat a Siporaxról, hogy én is azt teszek a külsőmbe, hiába vannak elvileg jobbnak hirdetett anyagok.
2013. márc. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 YourDestiny ***** válasza:
Mindenki tudja, hogy a Siporax nem a legporózusabb szűrőanyag. Viszont nem állnak össze a gyűrűk, tehát nem fojt, és a szerkezete alapján kevésbé hajlamos tömődésre a többinél. Ezért szeretjük :)
2013. márc. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!