Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mikor használódik el a siporax?

Mikor használódik el a siporax?

Figyelt kérdés

Tudnátok képet linkelni használt/eltömődött siporaxról?

Másfél év alatt eltömődhet?


2013. jan. 13. 11:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha gondolod vegyél újat, de szerintem nem érdemes kicserélni az egészet, csak úgy a felét.


Én amit kiszedek azt le szoktam mosni csap alatt egyenként, aztán félrerakom, jó az nekem másik akváriumhoz is későbbre, szóval nem szoktam kidobni, mert olyan drága.

2013. jan. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 bamboochatheone ***** válasza:
Elvileg sütéssel kitolható a használati időtartama.
2013. jan. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hable: köszi a választ, nem akartam kidobni, csak venni még a szűrőbe, bár akkor valószínűleg kevesebb perlonvatta fog belférni. Amúgy nem tísztítható/ "eltömítetleníthető" a siporax ha eltömődött :)))


2. válaszoló: honnan van az elmélet ???

2013. jan. 13. 15:08
 4/4 bamboochatheone ***** válasza:

A szűrőközegek tisztítása:

-A szivacsot több alkalommal át lehet mosni.

-A kerámia gyűrűt átmosni és kisütni is lehet.(Sütés:10-15pers 250°C-on) És körülbelül évenkénti cserét igényel.Sütés esetében többet is kibír.

-A lávakövet is át lehet sokszor mosni,Körülbelül évankénti-1,5évenkénti cserét igényel

-A perlonvatta leg elhasználódóbb szűrőközeg.2-3 mosást bír,a leírás azt ajánja hogy minden tisztításnál dobjuk ki és tegyünk be újat.

2013. jan. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!