Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Vettem egy tetratec easy...

Vettem egy tetratec easy crystal 600 as belső szűrőt! De már a hajam eldobom olyan szerencsétlen vagyok, egyszerűen nem tudom összerakni! Lávakő biom van hozzá az most hova megy előre vagy hátra?

Figyelt kérdés

[link]


szemből nézve ha előre rakom a sima szivacsost és hátra a lávát az mindig átfolyik előre , és ahova a lávát rakom ott van egy lyuk és oda is mindig befolyik a láva , szóval,hogy van ez hogy kell össze rakni ?


na meg adtak hozzá ilyent is

[link]


ez mi???? hova kell raknom adtak pirost is meg fehéret is de csak egyet lehet felhelyezni akkor azt hova ?


le van rajzolva de ritka rosszul szal nagyon szépen kérem segítsetek, részletesen akár ha tudtok rajzzal is segítsetek ! köszönöm !


2013. márc. 5. 17:26
 1/7 A kérdező kommentje:
az a lyuk gondolom ahol szűri a vizet ahol megy bele át rajta de az meg rossz így mert eltömítődik előre meg nem tudom rakni a lávát
2013. márc. 5. 17:36
 2/7 anonim ***** válasza:
Hú ez bonyi nem tudok segíteni,de mennyibe került?én is most kaptam új szűrőt,de akár négy módon is belehet állítani hogy hol,hova "fújja"a vizet,úgy műkidik mint egy angyal.Akár tekinek is lehet tenni.a típusa:Sera fil 60 : [link] Még egy kép [link] És még egy [link] Ilyet vegyél ha nem boldogulsz!kb.6000ft
2013. márc. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem láttam még ilyen szűrőt sajnos.

Nem tudod lefotózni szétszedve?

Hátha úgy rájönnék neked, hogy mit hova rakj.

2013. márc. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

itt van tessék


itt látni azt a lyukat:

[link]


[link]


szétszedve minden :


[link]

2013. márc. 5. 20:28
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát ez tényleg elég érdekes szerkezet.


Akkor szerintem csináld azt hogy előre rakd azt a fehér szivacslapot, hogy azon menjen át a víz először,

a lávakövet meg csak öntsd mögé, bele a tartályba.


Szerintem a többi bizbasz nem kell bele.

Jobb ötletem nincs. De szerintem úgy jó lesz az.

2013. márc. 6. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszi hable !

de ez micsoda?


[link]


hova ragasszam és melyik színűt?


valamint látod azt a lyukat az első képen na arról beszélek ha oda megy a láva kő akkor azon befolyik az nem baj ?

2013. márc. 6. 11:05
 7/7 Bazseee_ ***** válasza:
Az a lyuk az nem màs mint ahol bejön a viz tehàt nem előre hanem hàtra kell raknod a fehér filtert ahogy hable is írja azon menjen àt először a viz . A làva nem ide valò valszeg ha előre teszed akkor is befog folyni de én ötletem az lenne hogy csinálj szunyog halobol egy olyanformàju zsàkot mint amilyen a fehér filter Es öntsd bele a lávàt és helyezd előre és kész. Bocsi a helyesiràsért!
2013. márc. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!