Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Afrikai óriás csigát egyedül...

Afrikai óriás csigát egyedül vagy párban érdemes tartani?

Figyelt kérdés

Szeretnénk egy afrikai óriás csigát.Elvileg csak 1 db-ot szeretnénk,mert nem akarjuk,hogy szaporodjanak.

Valahol azt olvastam,hogy egyedül depressziós lesz.Igaz-ez?

Ki mire esküszik? Egyedül is lehet tartani vagy inkább párban?


2013. márc. 6. 12:41
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
mit törődsz te egy csiga lelki világával ? vegyél egyet azt kész, depressziós csiga röhögök :D az a csiga azt se tudja hogy létezik e rajta kívül még ilyen állat
2013. márc. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kopasz55 válasza:
Kizárt hogy a csiga idegrendszere olyan bonyolult lenne... Ha mégis a depresszió jeleit látod rajta adj neki egy kis Frontint.
2013. máj. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

nem az idegrendszerükre hanem a biológiájukra kell gondolni OMG!!!! emberek.... :D

ezek az élőlények társas élőlények, még akkor is ha nem járnak discoba :D sokszor a két a csiga egymást tisztítja és ez az életük időtartamát növeli.

2013. jún. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Igen :). Nekem pl volt egy olyan esetem mikor vettünk egy pár afrikai óriás csigát de az egyiket tesóm véletlen összetörte. Idővel a másikon pedig látszott hogy vmi nincs rendjén... Vettük hozzá egy csigatársat és máris jobban lett. =) És most raknak tojásokat jaj... na azzal van a gond :D
2013. jún. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!