Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 1db ramirez törpesügeret...

1db ramirez törpesügeret mekkora akváriumban ajánlott tartani?

Figyelt kérdés
Garnélákat megeszi?
2013. márc. 7. 11:15
 1/4 anonim ***** válasza:
diszhal.info
2013. márc. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

90 liter kellene egy párnak, egyedül nem tartható.

Ezen felül lágyvizes, igényes hal, külső szűrő nélkül nem érdemes a tartásába fogni.

A garnélákat megeszi.

2013. márc. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Bazseee_ ***** válasza:
48%
én nem ajànlom hogy pàrba tartsd legalâbbis nem 90 literben mivel a ramirezit én a sziàmihoz hasonlitom elég terület védő ha pàrban veszed tuti balhé lesz még akkor is ha egyhelyről veszed és pàrban mert nem mindig fogadja el a nöstényt én azt ajànlom hogy hogy 90 literes aksiban csak egyet tartsd . persze a többi haladat is terrorizàlni fogja miutàn kivàlasztot az aksiban egy rész elfogja onnét a többi halad kergetni de ök nem fognak vissza tàmadni ellenben ramirezi tapasztalatbol irom bocs a helyesiràsért
2013. márc. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 YourDestiny ***** válasza:
Valóban nem mindig fogadja el a nőstényt. Egyedül nem kéne tartani, két vagy több halnak meg 100 liter körüli akvárium kéne. A garnélákat lemészárolná.
2013. márc. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!