Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit csináljak már a hím...

Mit csináljak már a hím plattimmal?

Figyelt kérdés
A hím plattik elméletileg nem hajtják nagyon a nőstény plattikat. Vettem őket párban: 2hím-2 nőstény. Az aksi nagy ez nem lehet baj, 180 liter. De az egyik hím plattim megállás nélkül űzi az egyik nőstényt. Egyszerűen élni nem hagyja. Egyébként én nem tudom mi van ezzel a hallal, de nagyon kicsi, sokkal kisebb a másik hímnél. Most mit csináljak vele? Én már azon is gondolkoztam elengedem a patakban.
2013. márc. 9. 12:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kifogtál egy ilyen hímet, ha veszel még egy nőstényt, akkor megoszlik a figyelme. És el ne engedd a patakban.
2013. márc. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tedd egy befőttes üvegbe és vidd vissza a boltba, kérj helyette egy nőstényt.
2013. márc. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Pendulum92 ***** válasza:
Ha a patakban engeded el, megölöd a hőmérséklet, sokkal. Vidd vissza a boltba, és cseréltesd el.
2013. márc. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!