Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Red cherryt és guppit lehet...

Red cherryt és guppit lehet együtt tartani?

Figyelt kérdés
2-3 RC-ről lenne szó, és NEM AKAROK SZAPORULATOT!!
2013. márc. 10. 20:19
 1/6 YourDestiny ***** válasza:
Akkor vegyél csak nőstény garnélákat, azok színesebbek. De ne hármat, az kevés, stresszesek lesznek. Minimum 6-8 példányt. Ebből gondolom kiderült az is, hogy lehet guppival tartani :)
2013. márc. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tesó, minek kérdezed mégegyszer? Már mondtuk hogy nem, mert szekálja.
2013. márc. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*hogy necces
2013. márc. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
én nem vagyok a "Tesód" és fogalmam sincs ki tette fel ezt a kérdést mégegyszer, szóval te nemond nekem hogy a "tesód" vagyok és azt sem fogy mért tettem fel megint ezt a kérdést, mert énnekem ez az első kérdésem a gyakorikerdesek.hu-n
2013. márc. 10. 20:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is kérdeztem ezt a kérdést attól,akitől vettük a garnélát.Azt mondta hogy az nemigen jó.De ha például véletlen mind a két nemből hozol haza,akkor a guppik pl eleségnek nézik.Nem ajánlatos.De ne 2-3 garnit hozz,hanem inkább 2-3 párt!
2013. márc. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egy ugyanilyen kérdésre ezt válaszoltam nem is rég:

"Endler guppi nagy valószínűséggel csak a kicsiket eszi meg, a szivárványos viszont néha a nagyoknak is nekimegy. Inkább valami nanohalat rakj melléjük."

2013. márc. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!