Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogy csináljam? Többi lent.

Hogy csináljam? Többi lent.

Figyelt kérdés
Vettem szülőszobát (guppiknak, 3 fakkosat de kivettem a választófalakat és igy egy elég nagy szülőszobát kaptam, azt nem tudom hogy hogy tegyem a vizbe, mivel van egy lyukacsos teteje és ha beleteszem a halat ráteszem a tetőt és ellepi a viz akkor hogy hogy adjak neki enni? vagy ha nem teszem rá a tetőt és nem lepi el a viz akkor meg hogy cserélődik benne a viz?de a dobozra még az sincs ráirva h hogy tegyem az akváriumba mivel full kinaiul van xD

2013. márc. 16. 11:53
 1/6 anonim ***** válasza:

nem fényképeznéd le?

nem nagyon értem, ahogy így leírtad. :D

2013. márc. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
2013. márc. 16. 14:19
 3/6 A kérdező kommentje:
ez maga a szülőszoba, bocs véletlen kétszer lett bemásolva, megmutatom a tetejét is.
2013. márc. 16. 14:21
 4/6 A kérdező kommentje:
[link] ez a teteje, csak attól félek ha megszületnek a kishalak akk kiusznak a lyukakon
2013. márc. 16. 14:22
 5/6 anonim ***** válasza:

Őszintén? Egyáltalán nem értem ezt a szülőszobát. :O

Úgy kéne lennie, hogy ennek a rácsnak, ami a tetején van, annak kéne a lentről a kb. a felénél lennie, hogy a gyerekek lemenjenek oda, hogy az anyjuk ne egye meg őket. Most így kimennek a kicsik, az anya meg bentmarad. Ezt lehetne használni egy kicsi akváriumba, és akkor nem eszi meg őket.


Vagy ha nem férnek ki a kicsik, akkor meg figyelni kell, és időben kivenni az anyát. Egy ilyen jobb lenne: [link]

2013. márc. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát jah én sem nagyon értem...arra mondjuk tudok figyelni hogy majd az anyát szülés után kivegyem de attól félek hogy a kicsik kiférnek a lyukakon és kiúsznak az akváriumba...:/
2013. márc. 16. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!