Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen lett? Vélemények?

Milyen lett? Vélemények?

Figyelt kérdés

[link] [link]

[link]

[link]


Tegnap reggel felkeltem "húú megint metszés" víz leenged, halak másik akváriumba szűrőt át vezetékeztem, egy felmosóvödör növény kidob, párat megtartottam (1tő vallisneria 6 növendékével együtt, pár bokros növény egy marék java moha, meg ami a képeken van) új talaj lett (manado) az előző verzió kezelhetetlen volt, 200 literes az akvárium.


2013. márc. 17. 15:10
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
szép az aksi. csak azt nem értem hogy a te kérdésedet nem törölték az enyémet meg már a mai este folyamán 2x is. felháborító!!!!! bocsi a kiakadásért, de én is így tettem fel a kérdést és nem volt jó, átfogalmaztam és úgy se. akkor hogy kérdezzem meg hogy szép-e az aksim?? csak véleményeket vártam én is mint te... nem értem!
2013. márc. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 YourDestiny ***** válasza:
Szerintem nem rossz, csak a külső szűrő beszívó ágának elhelyezésén akadtam fenn. Az mi akar úgy lenni? :)
2013. márc. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

szerintem kicsit kopárnak tűnik, rossz látvány az a hálós valami ott balra, kár hogy ennyire látszik a szűrő, azt jobban takarnám valami szép növénnyel.

a halak szépek!ennyi.

2013. márc. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi véleményeket dolgozom még rajta és holnap este teszek ide fotót (javítom a szurokősarát, a kövek elrendezését, a krumplis zsák alá teszek még mohát, sajna kell különben széthordják a törpe gurámik ha nem így kötözöm le)
2013. márc. 18. 05:45
 15/19 A kérdező kommentje:

Módosítottam pár dolgon, szívóág,még pár kő,moha,még egy fa, kis kövek szabálytalanabbra, három nap elteltével már látok új hajtásokat a növényeken a vallisneria újabb indával gyarapodott (remélem nem hajt többet)

A legnagyobb fejtörést az áramlás okozta egy vízfelszín fodrozás, valliznéria hátsó részen tartása, a kosz a szurokősárhoz menjen, ezt a három dolgot kellett összehangolnom kb 4 óra görcsölés után sikerült nem esztétikus de a vallisneria sokat kitakar majd belőle.


Képek: [link]

[link]


(A két pleko csak vendégségbe van 1-2 hónapig!)

2013. márc. 20. 08:31
 16/19 YourDestiny ***** válasza:
Én valahogy nagyon hiányolok belőle egy nagyobb követ, vagy egy faágat, ami kicsit felfelé ágazik. Kicsit üresnek érzem így, lényegében csak az alsó pár centiméter van dekorálva.
2013. márc. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
"YourDestiny válasza:....." Most rá kell hagynom 1-2 hónapot (holnaptól látástól mikulásig mezőgazdaság, netezni is csak a munkahelyen van időm) utána csiszolok még rajta, addigra alakulnak a növények is.
2013. márc. 20. 13:28
 18/19 A kérdező kommentje:

A 12-nap után kezd dzsungelesedni, de még kell idő neki.

[link]

2013. márc. 31. 20:36
 19/19 YourDestiny ***** válasza:
Jaja, a vallisneria meg a jávai jól alakul. Elég hamar megindultak.
2013. márc. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!