Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Egy 60 litres akvariumba hany...

Egy 60 litres akvariumba hany guppyt tehetek rendszeres szuressel, vizcserevel? Kaptam egy 60 litres akvariumot es rengeteg guppy volt benne vannak ismeroseim akiknek ajandekozhatok beloluk de mennyi a maximum ami megmaradhat? Nagyon surgos lenne!

Figyelt kérdés
2013. márc. 20. 12:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kb 8 db mehet bele.
2013. márc. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Pendulum92 ***** válasza:
Jó biológiai szűréssel én 10-12-t mondanék maximum. Egyszerű mechanikai szűrővel, ami szerintem nálad is lehet, maximum olyan 5-6.
2013. márc. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
A hímeket tartsd meg,a lányokat küld le a házi Niagarán.Így tíz tízenötöt megtarthatsz.Ha viszont szeretnél lányokat is három lány két fiú elegendő.
2013. márc. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ahogy Pendulum írta, 10-12 hím maradhat. A többit meg ajándékozd el akvarista.hu-n. Nehogy lehúzd őket a vécén!
2013. márc. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
"Házi Niagara"-LOL :D
2013. márc. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!