Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogyan csináljam? Ez jó...

Hogyan csináljam? Ez jó ötlet? (parakill)

Figyelt kérdés
nem baj, ha a halat teszem át egy kisebb edénybe a kezelés idejére és nem a szűrőt? (mármint itt most a bacik mentésére gondolok)
2013. márc. 20. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez a betegségtől függ.

Ha a hal beteg, azt lehet karanténban kezelni.

Ha az egész akvárium, akkor nyilván fölösleges 1 halat külön tenni.

2013. márc. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
csak 1 guppim beteg! de úgy értem, hogy el van különítve már, csak nem akarom, hogy a szűrőben elpusztuljanak a bacik. de levegőztetőm nincsen... :( hogyan oldhatnám ezt meg? én úgy gondoltam, hogy pár órára beleteszem a kezelt vízbe aztán vissza pici akiba. elvetemült ötlet?
2013. márc. 20. 17:15
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

szerintem veszel a levegőztetődhöz egy elosztót (150 Ft)

meg cső méter/100 Ft és egy olcsó akasztós szűrő 1500 Ft

vagy ha külső szűrőt használsz megoldható úgy is mint ahogy a levegőztetőt is írtam

2013. márc. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A kérdés inkább az, hogy ennyi idő elég e a parakillnek hogy kifejtse a hatását.

Amúgy ha így tudod megoldani, oldd meg így.

2013. márc. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Rossz ötlet.

Mire kezelsz? Mert ha darakórra például, akkor az összes halat kell, ráadásul több, mint egy hétig. Ilyen esetben be kell áldozni a szűrőbacikat és rengeteg vizet kell cserélni, mese nincs.

2013. márc. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!